Omnadren 250, czyli słów kilka o najlepszym przyjacielu „siłaczy”

Omnadren 250 należy  do najpopularniejszych sterydów, zapewniając znaczne przyrosty masy mięśniowej. Wykazuje silne działanie anaboliczne i androgenne. Nazwany został królem polskich sterydów. Połączony z metanabolem służy budowie mięśni, powodując szybki przyrost masy oraz wzrost wydolności oddechowej. Czym tak naprawdę jest i jak działa Omnadren 250?

Omnadren 250 – budowa i działanie

Omnadren 250 jest lekiem złożonym z 4 estrów: Propionianu Testosteronu (30 mg), Izokaprynianu Testosteronu (60 mg), Fenylopropionianu Testosteronu (60 mg) oraz Kaprynianu Testosteronu (100 mg). Lek występuje w formie roztworu do wstrzykiwania, a jego aplikacja powinna odbywać się w asyście lekarza. Omnadren 250 wykorzystywany jest również w medycynie, a stosuje się go w onkologii klinicznej i endokrynologii. Środek w postaci roztworu olejowego daje duże przyrosty wagi ciała oraz siły. Omnadren 250 ma silne działanie anaboliczne i androgenne oraz mocno aromatyzuje.

Omnadren 250 sprawia podobne korzyści, co większość odmian testosteronu. Dodatkowo środek posiada zdolność magazynowania azotu w mięśniach, co znacznie przyspiesza powstawanie masy mięśniowej. Solidna porcja białka ulega kondensacji w komórkach mięśni, co zwiększa ilość włókien kurczliwych. Dzięki temu mięśnie pompują się w przyspieszonym tempie. Poza tym, Omnadren 250 zwiększa wytwarzanie czerwonych krwinek, poprawiając tym samym ogólną wydolność oddechową.

Jak brać Omnadren 250?

Typowy cykl, który zawiera Omnadren 250 powinien trwać około 12-16 tygodni. Dopiero po 2 tygodniach związek uzyskuje pełną aktywność w organizmie. Na pierwsze efekty należy poczekać około miesiąca. Tygodniowa dawka Omnadrenu 250 wynosi 500-1000 mg. Przyjmowanie takiej porcji powinno się rozłożyć na 3-4 dawki. Do tego warto dołożyć 30-40 mg metanabolu tygodniowo. Nie należy przekraczać zalecanych dawek Omnadrenu 250, gdyż mogą one niepotrzebnie wzmocnić możliwe skutki uboczne.

Efekty stosowania Omnadrenu 250

Zdecydowana większość mężczyzn dobrze znosi przyjmowanie testosteronu. Skutki uboczne stosowania Omnadrenu 250 wynikają ze skłonności testosteronu, który konwertuje do estrogenów. Powoduje to zatrzymanie się wody w organizmie. Wysoka androgenność testosteronu sprzyja także trądzikowi, zwiększonemu owłosieniu czy przetłuszczeniu się skóry. Do skutków ubocznych Omnadrenu 250 również można zaliczyć m.in. ginekomastię, podwyższone ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu czy maskulinizację u kobiet.

Cykle z Omnadrenem 250 są ciężkie dla organizmu. Masa zrobiona na tym środku jest niestabilna. Preparat silnie blokuje produkcję własnego testosteronu. Omnadren 250 pomoże głównie osobom, które posiadają niski poziom testosteronu. Jego pozytywne działanie z pewnością odczują również wyczynowi sportowcy. Omnadren 250 to jeden z najlepszych wyborów na zbudowanie suchej masy mięśniowej. Mieszanka testosteronu wzmacnia metabolizm, co zmniejsza odkładanie się tłuszczu. Omnadren 250 przyspiesza regenerację oraz wytrzymałość mięśni. To najbardziej polecany preparat dla sportowców wyczynowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *